Evidenční číslo: 2024023
Adresa: Dalovice, Mladá Boleslav
Cena: 4 510 000Kč
4 510 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Informujeme zájemce o koupi pozemku pro stavbu rodinného domu v dosahu MHD Mladá Boleslav, že jsme do nabídky zařadili předprodej stavebních pozemků v obci Dalovice, lokalita za obecním úřadem. Jedná se o 34 pozemků o výměře 700 až 1279 m2.
V současné době probíhá stavba inženýrských sítí sestávajících z vodovodu, splaškové kanalizace, dešťové kanalizace, vedení elen-silnoprou, slaboproud vč.optických kabelů , veřejné osvětlení, komunikací, to vše s přivedením přípojek k hranici stavebních pozemků. Předpokládaný termín dokončení výstavby inženýrských sítí je cca konec roku 2024.
Nyní si mohou zájemci rezervovat pozemek a uhradit rezervační poplatek v jednotné výši 100.000,-Kč s tím, že do 2 měsíců doloží způsob financování kupní ceny (hypoteční nebo úvěr, vlastní prostředky apod.), uzavřou smlouvu o budoucí smlouvě kupní a doplatí rezervační poplatek do výše 10% kupní ceny. K doplacení kupní ceny bude zájemce vyzván až po uzavření kupní smlouvy, to znamená po dokončení a kolaudaci inženýrských sítí, tedy cca koncem roku 2024.
Info o lokalitě:
Předmětné v převaze rovinaté pozemky jsou umístěny na východní straně obce Dalovice. Spádovým městem s veškerou občanskou vybaveností je cca 2 km vzdálená Mladá Boleslav dostupná jak MHD, autem, ale i pěšky pěšinami či na kole. S ohledem na přímou návaznost na Mladou Boleslav je Dalovicích je pouze omezená občanská vybavenost, tzn. škola pro 1.-5. ročník, mateřská škola, obecní úřad, hostinec, smíšené zboží. Díky svému umístění obec poskytuje velice kvalitní bydlení pro zaměstnance podniků v Mladé Boleslavi i rekreační vyžití.
Poznámky:
Fotografie zobrazuji stav před zahájením výstavby inženýrských sítí


Základní info

Adresa: Dalovice, Mladá Boleslav
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Inženýrské sítě

230V, 400V, Voda, pitná, Kanalizace

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Pošta

Charakter okolí objektu

Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?